jedyny taki kurs w Polsce

Angielski
w Piłce Nożnej

będzie 599 zł

tylko teraz 297!

Naucz się angielskiego dzięki piłce nożnej.
Wykorzystaj pasję do futbolu- otwórz przed sobą świat, zarabiaj więcej i zadbaj o swoją przyszłość.

Dla kogo ten kurs jest niezbędny...

dla młodego piłkarza

Wiem, jak ciężko było moim rodzicom motywować mnie do nauki. Ten kurs rozwiązuje ten problem. Nauka przez futbol zmotywuje Twoje dziecko i zarazi go pasją do języka angielskiego. Zabezpiecz przyszłość Twojego dziecka.

dla zawodowca

Jesteś trenerem, piłkarzem, sędzią lub pracujesz w sporcie? Podnieś swoje kwalifikacje, zdobądź certyfikat, otwórz przed sobą nowe możliwości i zarabiaj więcej!

dla ambitnego fana

Chcesz nauczyć się angielskiego w ciekawy sposób? Wykorzystaj swoją pasję do futbolu i opanuj najważniejsze czasy. Zacznij mówić po angielsku w prosty i skuteczny sposób.

Dlaczego powinieneś zainwestować w ten kurs?

🤩 Spełniaj marzenia

Angielski odmienił moje życie, kolej na Ciebie! Otrzymaj wymarzoną pracę lub kontrakt, dostań się na zagraniczny staż lub studia, podróżuj. Angielski to Twój paszport do lepszego życia.

💸 Zarabiaj więcej

Bądź o krok przed konkurencją- przygotuj się na transfer lub pracę w międzynarodowym środowisku piłkarskim. Osoby znające angielski zarabiają nawet o 3000 zł miesięcznie więcej od osób nieznających języka na tym samym stanowisku. Zainwestuj w siebie!

⏳ Zaoszczędź pieniądze i czas

Zebranie materiałów i stworzenie tego kursu zajęło mi ponad rok. Aby przekazać Ci tą wiedzę osobiście potrzebowalibyśmy minimum 20 spotkań = 2000 zł
Otrzymaj wszystko podane na tacy w jednym miejscu i ucz się za ułamek tej kwoty.

🧠 Zmień swój mental

Zwalcz błędne przekonania, strach i barierę językową dzięki moim licznym wskazówkom. Angielski pomoże Ci też dalej się rozwijać i uczyć się z anglojęzycznych źródeł.
Opuść swoją strefę komfortu już dziś.

Kurs stworzony przez nauczyciela-piłkarza.
Możesz mi zaufać!

Od ponad 10 lat uczę angielskiego. Posiadam magistra filologii angielskiej oraz doświadczenie jako nauczyciel w Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.
Wiem jak uczyć. Mój nauczycielski profil na instagramie śledzi już ponad 100 000 osób. 

Z powodzeniem występowałem na 2ligowych boiskach  w Stali Stalowa Wola. Mam doświadczenie w pracy z trenerami, piłkarzami, byłem też tłumaczem na zagranicznych stażach w akademii Ajaxu Amsterdam. Rozumiem potrzeby futbolu. 

Z czego składa się kurs?
Tak wiele za cenę jednych 👟 korków!

lekcje video i autentyczne treści

Nagrałem dla Ciebie 12 godzin materiału, na który składa się ponad 150 mini lekcji video. W kursie spotkasz ulubione drużyny, piłkarzy i trenerów- ucz się z przyjemnością!

piłkarskie słówka w aplikacji

Zebrałem dla Ciebie najpotrzebniejsze słówka i zwroty. Ucz się wygodnie i w nowoczesny sposób dzięki dostępowi z telefonu, tabletu lub komputera.

motywacja i gramatyka

Opanuj gramatykę i zdobądź mentalność zwycięzcy. Nauczysz się m.in. czasu przyszłego z hymnem Liverpoolu i przestaniesz obawiać się błędów. Pamiętaj! w angielskim nie ma VARu!

ponad 130 stron ćwiczeń

Aby skutecznie opanować materiał przygotowałem dla Ciebie podręcznik z interesującymi ćwiczeniami. Tutaj teorię zamienisz w praktykę.

Sprawdź przykładową lekcję

W taki sposób będziemy się uczyć. W kursie znajdziesz podobne filmy. Wszystko wytłumaczone w przystępny, praktyczny sposób i wzbogacone ćwiczeniami w podręczniku.

Z kursu nauczysz się między innymi...

Gdybym miał uczyć sie w szkole tylko jednego przedmiotu- byłby to angielski. Odkryjesz dlaczego warto postawić na znajomość tego języka i jak może on odmienić Twoje życie. 

Dowiesz się jak efektywnie pracować z tym kursem

Wyposażę Cię w odpowiednie podejście i mindset. Nabierzesz pewności w mówieniu, m.in. dzięki lekcji “W angielskim nie ma VARu”

Nauczysz się zrozumiale i sprawnie komunikować nawet bez znajomości skomplikowanych czasów gramatycznych. Opanujesz najbardziej potrzebne czasy i wyrażenia. To wszystko w towarzystwie swoich ulubionych piłkarzy i trenerów.

Nauczysz się komunikować na boisku, krzyknąć “plecy, czas, podaj, po lini” i wiele innych. Zobaczysz jak to robią piłkarze na boisku i wszystko przećwiczysz. 

Poznasz pracę analityka piłkarskiego, nazwy formacji taktycznych, przygotujesz własną odprawę przedmeczową. Będziesz umiał rozmawiać o założeniach taktycznych na mecz.

Poznasz słówka związane z zagraniami piłki, strzałami, taktyką, slangiem piłkarskim i wiele innych. Staniesz się mistrzem w tej dziedzinie. 

Podzielę się z Tobą moim sekretami motywacji i postaram się wpoić Ci nastawienie, które pomoże Ci osiągnąć sukces w angielskim i sporcie. 

Zobaczysz jak pracują fizjoterapeuci i dietetycy z topowymi zawodnikami. Nauczysz się rozmawiać o kontuzjach, diecie i zdrowym trybie życia.

Przełamiesz lody i zagadasz do nieznajomych. Nauczysz się prowadzić ciekawe rozmowy. Rozwiniesz siatkę swoich kontaktów.

Wyposażysz się w aplikacje i strony, które jeszcze bardziej ułatwią Ci naukę angielskiego oraz pomogą Ci rozwijać się na i poza boiskiem. 

Powyższe zagadnienia to tylko część tego co znajdziesz w naszym kursie. Sprawdź pełny spis treści i przykładowe strony podręcznika na dole strony.

Sprawdź spis treści i przykładowe strony podręcznika

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Dla wszystkich, którzy kochają futbol i chcą zagwarantować sobie bezpieczną i bogatą przyszłość dzięki znajomości angielskiego. Sprawdzi się on dla wśród amatorów, którzy szukają motywacji do nauki. Oraz wsród osób zawodowo pracujących/chcących pracować w międzynarodowym środowisku piłkarskim. 

Jako osoba początkująca poznasz i zrozumiesz najważniejsze zwroty i słownictwo piłkarskie. Dowiesz się też jak dogadywać się bez znajomości czasów gramatycznych. 

Jako osoba bardziej zaawansowana usystematyzujesz swoją wiedzę, będziesz też w stanie zagadać i porozmawiać z nieznajomymi, nawiązać nowe znajomości i skutecznie komunikować się na i poza boiskiem. Przyswoisz też profesjonalne słownictwo piłkarskie. 

Niezależnie od swojego poziomu angielskiego, poznasz moje najlepsze sztuczki i strategie związane z mówieniem po angielsku. Zmotywuję Cię do wyjścia ze strefy komfortu i sięgania po najwyższe cele na i poza boiskiem. 

 

Kurs ten najlepiej sprawdzi się dla uczniów od 6 klasy szkoły podstawowej w górę, młodzieży i dorosłych. 

Kurs jest bardzo prosty w obsłudze, do samodzielnej nauki.

Główną częścią kursu jest ponad 12 godzin nagranych przeze mnie lekcji video. Podzielone one są na ponad 150 ciekawych, krótkich, kilkuminutowych lekcji. Do każdej lekcji stworzyłem angażujące ćwiczenia w formie 130 stronnego podręcznika, który polecam Ci wydrukować. 

Aby jeszcze lepiej wszystko przyswoić i zapamiętać otrzymujesz dostęp do zestawów słownictwa w formie fiszek w aplikacji. Lekcje video, książka jak i słówka czekają na Ciebie w łatwej, wygodnej w obsłudze aplikacji. 

 Aby przerabiać kolejne lekcje potrzebować będziesz telefonu (Iphone lub Android), tabletu lub komputera. Książka dostępna jest w formacie pdf, najlepiej będzie pracować Ci się z ćwiczeniami gdy je wydrukujesz.

Przygotowałem dla Ciebie bezpieczny i łatwy w obsłudze system zakupu. Płatności dokonasz Blikiem, kartą bankomatową lub zwykłym przelewem z każdego banku(system Przelewy24). Automatycznie po zakupie na podany email otrzymasz dane i instrukcje do logowania się do kursu. W razie problemów zawsze możesz do mnie napisać i chętnie Ci pomogę.

Podręcznik z ćwiczeniami ma ponad 150 stron. Jest on przygotowany do wydruk. Zdecydowanie polecam aby go wydrukować i pisemnie rozwiązywać ćwiczenia do lekcji video.

Tak, do wszystkich słówek i zwrotów w aplikacji z fiszkami dołączona jest wymowa. Wystarczy, że w aplikacji klikniesz w dany zwrot lub zdanie, a lektor przeczyta Ci je abyś mógł sobie powtórzyć i zapamiętać. 

Nie. Treści w tej książce są częściowo po polsku i po angielsku. Do wszystkich treści po angielsku znajdziesz tłumaczenie. Zrobiłem to z myślą o osobach na każdym poziomie zaawansowania. 

Wszystko napisałem i stworzyłem w bardzo intuicyjny sposób. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Jeśli będziesz miał/a jakiekolwiek problemy zapraszam do kontaktu, postaram się pomóc.

Regularnie oglądaj kolejne lekcje video, następnie przećwicz wszystko z pomocą ćwiczeń w podręczniku. Po lekcjach i pomiędzy nimi utrwalaj nowe słówka z aplikacją do fiszek.

Po ściągnięciu podręcznika możesz go używać na zawsze. Lekcje video dostępne będą dla Ciebie przez 365 dni po zakupie. Na pewno w tym czasie ukończysz wszystkie lekcje, a zarazem zmotywujesz się by wiecznie nie odkładać nauki na później.