tylko 99
PLN
ebook

Angielski
w Podróży

99 zł

zaoszczędź stres, zyskaj bezcenne wspomnienia z podróży
zamów i natychmiastowo otrzymaj ebooka na email

filmy i materiały instruktażowe

Unikatową wartością tej kursoksiążki są filmy, w których pokazuje Ci jak używać angielskiego w akcji, np. przeprowadzę Cię przez cały proces lotu samolotem, zabiorę Cię do retauracji na Bali.

ściągi do wydrukowania

Zebrałem dla Ciebie tylko najpotrzebniejsze i praktyczne słówka i zwroty. Wydrukuj i zabierz je ze soba by czuć się pewniej na lotnisku, w restauracji, na zakupach.

nagranie mp3 do przesłuchania

Do ebooka dołączyłem plik mp3 z podróżniczymi wyrażeniami. Pobierz na telefon i słuchaj w trakcie dojazdu do pracy, szkoły lub podczas treningu.
Opanuj wymowę.

ponad 60 stron

Całą treść napisałem w podróży. W każdym rozdziale znajdziesz najważniejsze słówka i wyrażenia, moje rady, ilustracje np. zdjęcie tablicy odlotów z opisem. 100% praktyki

Kim jestem? Dlaczego możesz mi zaufać?

Od ponad 10 lat uczę angielskiego. Posiadam magistra filologii angielskiej oraz doświadczenie jako nauczyciel w Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.
Wiem jak uczyć.

Odwiedziłem, mieszkałem lub pracowałem już w prawie 40 krajach. Tę książkę napisałem w podróży- znajdziesz tu 100% praktycznych treści.
Wiem jak podróżować.

108k

obserwujących

1,8k

subskrybentów

39k

obserwujących, 140k polubień

Sprawdź mój film instruktażowy

W taki sposób tłumaczę proces lotu. W ebooku znajdziesz podobne filmy, w tym “jak latać z przesiadkami”. Dodatkowo mam dla Ciebie ćwiczenia i zrozumiale opisany cały proces. Będziesz gotowa/y podróżować samodzielnie.

+45k

wyświetleń

+145

komentarzy

+1k

polubień

Opinie

Poznaj opinię osób, którym pomogłem dzięki filmowi: Pierwszy Lot Samolotem, który znajdziesz w tym ebooku.

Spis treści

Skąd pomysł na ebooka i co w nim znajdziesz.

Instrukcja obsługi i czytelnie wyjaśniony proces nauki z tym kursem.

Wyposażę Cię w odpowiednie podejście i mindset. 

Nauczysz się zrozumiale i sprawnie komunikować nawet bez znajomości czasów gramatycznych. Opanujesz uniwersalne i najbardziej potrzebne wyrażenia. Dowiesz się jak radzić sobie z brakami w słownictwie. 

Po tym rozdziale już nigdy nie będziesz stresować się na lotnisku. Zobaczysz cały proces na filmie i opanujesz go krok po kroku. 

Wybierzemy razem pieniądze z bankomatu. Poznasz najlepsze praktyki płacenia i wymiany walut na wakacjach. 

Zamówisz taksówkę w tradycyjny sposób i za pomocą aplikacji. Nauczysz się kupować różne bilety i dopytywać o szczegóły.

Nauczysz się rezerwować zakwaterowanie, zgłaszać obsłudze potrzeby i problemy. 

Zaopatrzysz się w lokalną kartę SIM, pozostaniesz w kontakcie z bliskimi podczas wyjazdu.

Przećwiczysz ze mną dialogi w restauracji. Dopytasz kelnera o szczegóły i rekomendacje. Poznasz niezbędne słówka związane z jedzeniem.

Poradzisz sobie w czasie wycieczek z anglojęzycznym przewodnikiem, dopytasz o drogę. Dowiesz się czym jest Free Walking Tour.

Nauczysz się targować, kupować pamiątki i zwracać zakupione towary.

Przełamiesz lody i zagadasz do nieznajomych. Poznasz innych podróżników, nauczysz się prowadzić ciekawe rozmowy.

Wyposażysz się w aplikacje i strony, które jeszcze bardziej ułatwią Twoje podróżowanie.

Poznasz sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy w czasie podróży i przeżywanie jeszcze lepszych doświadczeń.

Zamienisz teorię w praktykę, a każdy kolejny wyjazd zaczniesz traktować jak mini kurs językowy. 

Materiały video

Przeprowadzę Cię za rękę przez proces lotu,
zamawianie jedzenia w restauracji i inne sytuacje. Mam dla Ciebie też interaktywne videa, w których porozmawiasz z kelnerem, recepcjonistą lub oficerem straży granicznej.

Słownictwo w formie fiszek

Wszystkie najważniejsze zwroty zebrałem dla Ciebie w przystępnej formie. Dzięki paru kliknięciom przećwiczysz całe zdania oraz usłyszysz ich wymowę.
Chcę abyś opanował te wyrażenia do poziomu automatyzmu.

Zaoszczędź pieniądze

Aby przekazać Ci tą wiedzę osobiście potrzebowalibyśmy minimum 10 spotkań = 1250 zł
wykorzystaj też moje porady i podróżuj taniej.

Praktyka

Realizuj wyzwania językowe i każdy zagraniczny wyjazd zamień w mini kurs językowy w terenie.

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Dla wszystkich, którzy jeszcze nigdy lub mało podróżowali za granicę. Idealnie sprawdzi się on też dla tych, którzy doświadczenie już mają ale dalej stresują się i nie są pewni: jak poruszać się po lotnisku, wynająć samochód, podróżować lokalnymi środkami transportu, załatwić sprawy w hotelu i odnaleźć się w sytuacjach wymagających użycia angielskiego w czasie podróży. 

Jako osoba całkowicie początkująca poznasz i zrozumiesz najważniejsze sytuacje i etapy podróży. Będziesz mógł/ mogła przeczytać najważniejsze wyrażenia bezpośrednio z książki lub przećwiczyć je z nagraną wymową i zapamiętać. Do ebooka dołączyłem również mini ściągę z najważniejszymi słówkami i gotowymi zdaniami. Zabierz ją ze sobą i korzystaj kiedy tylko potrzebujesz. 

Jako osoba z podstawowym angielskim, rozszerzysz swoje słownictwo i dowiesz się jak dogadywać się w podróży bez znajomości czasów gramatycznych.

Osoby bardziej zaawansowane usystematyzują swoją wiedzę, będą też w stanie zagadać i porozmawiać z nieznajomymi, nawiązać nowe znajomości.

Niezależnie od swojego poziomu angielskiego, poznasz moje najlepsze porady podróżnicze. Zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki moim sposobom na tanie i dobre podróże.  Zmotywuję Cię do wyjścia ze strefy komfortu i czerpania jeszcze większej przyjemności z podróży.

Tą kursoksiążkę otrzymasz w formacie PDF, który doskonale nadaje się do wydrukowania lub czytania na telefonie, tablecie lub komputerze. 

Potrzebne jest Ci jedynie urządzenie, z którego będziesz czytać treści (jeśli nie wydrukujesz sobie książki). Aby oglądać załączone filmy instruktażowe potrzebować będziesz telefonu (Iphone lub Android), tabletu lub komputera. Wystarczy, że klikniesz w link lub zeskanujesz kod QR.  

Przygotowałem dla Ciebie bezpieczny i łatwy w obsłudze system zakupu. Płatności dokonasz Blikiem, kartą bankomatową lub zwykłym przelewem z banku z każdego banku(system Przelewy24). Automatycznie po zakupie plik zostanie pobrany na Twoje urządzenie, otrzymasz też link i instrukcję jak pobrać ten plik później. W razie problemów zawsze możesz do mnie napisać i chętnie Ci pomogę.

Kurs ma ponad 60 stron, bez problemu go wydrukujesz. Polecam to zrobić i jak najwięcej po nim pisać, notować, dodawać własne notatki. 

Tak, do wszystkich słówek i zwrotów dołączona jest wymowa. Wystarczy, że w aplikacji klikniesz w dany zwrot lub zdanie, a lektor przeczyta Ci je abyś mógł sobie powtórzyć i zapamiętać. 

Nie. Treści w tej książce są częściowo po polsku i po angielsku. Do wszystkich treści po angielsku znajdziesz tłumaczenie. Zrobiłem to z myślą o osobach na każdym poziomie zaawansowania. 

Wszystko napisałem i stworzyłem w bardzo intuicyjny sposób. Nawet jeśli trzeba gdzieś kliknąć żeby obejrzeć film instruktażowy, wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Jeśli będziesz miał/a jakiekolwiek problemy zapraszam do kontaktu, postaram się pomóc.

Zachęcam do wstępnego przeczytania ebooka przed podróżą i obejrzenia wszystkich materiałów video. Następnie, wykonania ćwiczeń i nauki słownictwa z fiszkami. 

Na czas podróży zabierz ze sobą książkę wydrukowaną lub w formie cyfrowej. Korzystaj z niej na każdym etapie swojego wyjazdu. Bardzo skutecznym sposobem na przećwiczenie wszystkiego w praktyce będą Wyzwania. 

Ebooka możesz pobrać natychmiast po zakupie klikając w przycisk “pobierz” W ciągu kilku minut otrzymasz też email, w którym będziesz mógł sprawdzić swoje zamówienie i jeszcze raz pobrać ebook. Jeśli nie widzisz tego maila to wpisz w wyszukiwaniu na poczcie ‘angielski w podróży’ lub  “hello@easycart.pl”, sprawdź też różne foldery na swojej poczcie SPAM/OFERTY/POWIADOMIENIA…itd 🙂  W wiadomości znajdziesz login (twój email) i hasło do logowania.