Jak wyglądają zajęcia za mną?

aktualny grafik dostępności i cennik lekcji indywidualnych znajdziesz na w dziale ZAREZERWUJ , a jeśli masz jeszcze jakieś pytania to skontaktuj się ze mną za pomocą facebooka lub napisz na bartoszhorajecki@gmail.com

odezwij się do mnie i opowiedz o swoich potrzebach, jeżeli będę w stanie Ci pomóc stworzymy indywidualny kurs 

Check your internet connection https://www.speedtest.net/. Aby w napadzie frustracji nie rzucać klawiaturą przyda Ci się min. download 2Mb/s, tak samo upload. Słuchawki i dedykowany mikrofon zapewniają wiele lepszą jakość dźwięku w porównaniu do laptopowych głośników i wbudowanego mikrofonu. Zeszyt, jeśli lubisz notować odręcznie. 

Oprócz komputera, możesz oczywiście użyć smartphona lub tabletu. Polecam jednak komputer, większy ekran daję większe możliwości, np. jednoczesne korzystanie z materiałów i połączenie wideo.

Moja kamera jest zawsze włączona. Nie chce Cię zmuszać, rozumiem, że w tym momencie samo mówienie po angielsku powoduje u Ciebie stres. Mam nadzieje, że jednak przełamiesz się i włączysz kamerę. Zyskasz i Ty i ja ponieważ:

  • when we see each other we can understand each other better, lipread, read intentions and emotions.
  • Do you study just to speak over the phone? I don't think so..
  • when you see your partner you can say sth nice and break the ice, for example Wow, your tattoo looks amazing, where did you get it?/I like your bookshelf, what do you like reading?

Możesz/powinieneś/jak chcesz. W pierwszej kolejności powalcz i postaraj się wytłumaczyć brakujące słowo, użyć synonimu. Jeśli nie jesteś w stanie, rozmówca nie może Cię zrozumieć- użyj słownika. Każde takie nowe słowo będziemy notować w quizlecie. Chcemy przecież robić postęp i drugi raz nie googlować, racja?

Nie jestem tutaj po to żeby oskubać Cię z pieniędzy. Moim celem jest zarazić Cię pasją do nauki języka, dać Ci pewność wypowiedzi i zamienić Cię w samodzielnego odkrywcę angielskiego. Niektórzy studenci są ze mną przez 2-4 lata, inni potrzebują 5-10 spotkań. W tym przypadku wyposażam ich w niezbędne materiały i strategie aby mogli uczyć się samemu. Daj znać jakie są Twoje oczekiwania i potrzeby. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc. 

The biggest mistake is waiting for the moment, when you're ready and confident to speak English. Remember, this time WILL NEVER COME. Don't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect. You have to start speaking. 

Pamiętasz moją historię ze strony głównej? Ja czekałem za długo… Nie chce abyś i Ty czekał/a. 

So, are you ready? Contact me and start speaking English.