Angielski w Piłce Nożnej

kurs video

Naucz się angielskiego poprzez pasję do futbolu!

kurs video

Angielski
w Piłce Nożnej

Naucz się angielskiego
poprzez pasję do futbolu!

Opinie kursantów:

ADAM
ADAM
trener
Czytaj więcej
"Czegoś takiego szukałem latami. Bartek stworzył kurs angielskiego od piłkarza dla piłkarza. Szacun! Ten kurs jest wart o wiele wiele więcej. Polecam każdemu kto jest związany z futbolem!"​
KATARZYNA
KATARZYNA
mama młodego piłkarza
Czytaj więcej
"Wreszcie udało mi się zmotywować syna do angielskiego. Bartek jesteś geniuszem! Antek sam siada do kolejnych lekcji i końcu angielski jest dla niego fajny... bo jest piłkarski!"
FILIP
FILIP
zawodnik
Czytaj więcej
Kupiłem kurs dla siebie i to były najlepiej wydane pieniądze w tym roku! Mam wrażenie jakbym oglądał skróty meczów i jednocześnie uczył się angielskiego 😀
KUBA
KUBA
zawodnik
Czytaj więcej
"Fantastyczne połączenie pasji do piłki nożnej z nauką języka! Polecam każdemu, kto chce się uczyć w sposób atrakcyjny i efektywny."
TOMASZ
TOMASZ
fizjoterapeuta
Czytaj więcej
"Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania prowadzącego tego kursu. Jego podejście do tematu sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Już teraz czuję się bardziej pewnie w komunikacji po angielsku, a to dopiero początek!"
MONIKA
MONIKA
zawodniczka
Czytaj więcej
"Od pierwszej lekcji widać, że Bartosz zna się na temacie. Ilość i jakość lekcji... wow. Nie spodziewałam się, że dostanę aż tak dużo. Polecam!"
Poprzedni
Następny

Z czego składa się kurs?
Tak wiele za cenę nowych 👟 korków!

lekcje video i autentyczne treści

Nagrałem dla Ciebie 12 godzin materiału, na który składa się ponad 170 mini lekcji video. W kursie spotkasz ulubione drużyny, piłkarzy i trenerów- ucz się z przyjemnością!

piłkarskie słówka w aplikacji

Zebrałem dla Ciebie najpotrzebniejsze słówka i zwroty. Ucz się wygodnie i w nowoczesny sposób dzięki dostępowi z telefonu, tabletu lub komputera.

motywacja i gramatyka

Opanuj gramatykę i zdobądź mentalność zwycięzcy. Nauczysz się m.in. czasu przyszłego z hymnem Liverpoolu i przestaniesz obawiać się błędów. Pamiętaj! w angielskim nie ma VARu!

ponad 130 stron ćwiczeń

Aby skutecznie opanować materiał przygotowałem dla Ciebie podręcznik z interesującymi ćwiczeniami. Tutaj teorię zamienisz w praktykę.

Lekcje video

Kurs angielskiego w piłce nożnej składa się z 22 modułów i 170 lekcji video.
0
MODUŁY
0
LEKCJI VIDEO
Przykładowe lekcje video z modułu 8:

Podręcznik i ćwiczenia

150 stron

Do kursu otrzymujesz podręcznik z ćwiczeniami do samodzielnego wydrukowania.

100% piłkarskich treści

Podręcznik i ćwiczenia jak i cały kurs stworzony jest na podstawie piłkarskich i około piłkarskich treści. Nie jest to kolejny podręcznik o wszystkim i o niczym.

QR kody i linki do filmów

Po zeskanowaniu QR code zostaniesz przekierowany do filmu, który ułatwi Ci zrozumienie tematu lekcji i/lub do aplikacji z powtórką słownictwa z danego modułu.

klucz odpowiedzi

Na końcu podręcznika znajdziesz klucz odpowiedzi do ćwiczeń.

Sprawdź przykładowe strony podręcznika i ćwiczeń (kliknij na daną stronę by powiększyć):

Piłkarskie słownictwo w aplikacji

Ćwicz i powtarzaj piłkarskie słówka i wyrażenia w wygodnej aplikacji.

utrwalaj słownictwo

Ćwicz i utrwalaj angielskie piłkarskie słówka i wyrażenia w wygodnej aplikacji na telefon.

ponad 700 zwrótów

W kursie znajdziesz ponad 700 najważniejszych słówek, zdań i zwrotów.

wybierz formę nauki

Możesz wybrać różne formy ćwiczeń, np. fiszki, quiz itp.

nic nie pomijasz

Aplikacja zapamiętuje jakie słówka stanowią dla Ciebie trudność i wyświetla Ci je, aż do momentu gdy oznaczysz je jako zapamiętane.

Sprawdź przykładową lekcję

W taki sposób będziemy się uczyć. W kursie znajdziesz podobne filmy. Wszystko wytłumaczone w przystępny, praktyczny sposób i wzbogacone ćwiczeniami w podręczniku.

Dla kogo ten kurs jest niezbędny?

dla zawodowca

Jesteś trenerem, piłkarzem, sędzią lub pracujesz w sporcie? Podnieś swoje kwalifikacje, zdobądź certyfikat, otwórz przed sobą nowe możliwości i zarabiaj więcej!

dla młodego piłkarza

Wiem, jak ciężko było moim rodzicom motywować mnie do nauki. Ten kurs rozwiązuje ten problem. Nauka przez futbol zmotywuje Twoje dziecko i zarazi go pasją do języka angielskiego. Zabezpiecz przyszłość Twojego dziecka.

dla ambitnego fana

Chcesz nauczyć się angielskiego w ciekawy sposób? Wykorzystaj swoją pasję do futbolu i opanuj najważniejsze czasy. Zacznij mówić po angielsku w prosty i skuteczny sposób.

Początkujący

Jeśli jesteś początkującym, ten kurs wyjaśni Ci od podstaw najważniejsze elementy gramatyki, sprawi, że będziesz w stanie budować poprawne zdania i sprawnie się komunikować.

Średniozaawansowany

Jeśli masz już solidne podstawy to ten kurs pomoże Ci przyswoić specjalistyczny język piłki nożnej. Utrwalisz też całą dotychczasową wiedzę w bardzo atrakcyjnej formie i dowiesz się jak się rozgadać.

Kurs stworzony przez nauczyciela-piłkarza.
Możesz mi zaufać!

Angielski w piłce nożnej

od piłkarza dla piłkarza

Od ponad 10 lat uczę angielskiego. Posiadam magistra filologii angielskiej oraz doświadczenie jako nauczyciel w Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.
Wiem jak uczyć. Mój nauczycielski profil na instagramie śledzi już ponad 100 000 osób.

Z powodzeniem występowałem na 2ligowych boiskach w Stali Stalowa Wola. Mam doświadczenie w pracy z trenerami, piłkarzami, byłem też tłumaczem na zagranicznych stażach w akademii Ajaxu Amsterdam. Rozumiem potrzeby futbolu.

Dlaczego powinieneś zainwestować w ten kurs?

🤩 Spełniaj marzenia

Angielski odmienił moje życie, kolej na Ciebie! Otrzymaj wymarzoną pracę lub kontrakt, dostań się na zagraniczny staż lub studia, podróżuj. Angielski to Twój paszport do lepszego życia.

💸 Zarabiaj więcej

Bądź o krok przed konkurencją- przygotuj się na transfer lub pracę w międzynarodowym środowisku piłkarskim. Osoby znające angielski zarabiają nawet o 3000 zł miesięcznie więcej od osób nieznających języka na tym samym stanowisku. Zainwestuj w siebie!

⏳ Zaoszczędź pieniądze i czas

Zebranie materiałów i stworzenie tego kursu zajęło mi ponad rok. Aby przekazać Ci tę wiedzę osobiście potrzebowalibyśmy minimum 20 spotkań = 2000 zł
Otrzymaj wszystko podane na tacy w jednym miejscu i ucz się za ułamek tej kwoty.

🧠 Zmień swój mental

Zwalcz błędne przekonania, strach i barierę językową dzięki moim licznym wskazówkom. Angielski pomoże Ci też dalej się rozwijać i uczyć się z anglojęzycznych źródeł.
Opuść swoją strefę komfortu już dziś.

Z kursu nauczysz się między innymi...

Gdybym miał uczyć sie w szkole tylko jednego przedmiotu- byłby to angielski. Odkryjesz dlaczego warto postawić na znajomość tego języka i jak może on odmienić Twoje życie. 

Dowiesz się jak efektywnie pracować z tym kursem

Wyposażę Cię w odpowiednie podejście i mindset. Nabierzesz pewności w mówieniu, m.in. dzięki lekcji “W angielskim nie ma VARu”

Nauczysz się zrozumiale i sprawnie komunikować nawet bez znajomości skomplikowanych czasów gramatycznych. Opanujesz najbardziej potrzebne czasy i wyrażenia. To wszystko w towarzystwie swoich ulubionych piłkarzy i trenerów.

Nauczysz się komunikować na boisku, krzyknąć “plecy, czas, podaj, po lini” i wiele innych. Zobaczysz jak to robią piłkarze na boisku i wszystko przećwiczysz. 

Poznasz pracę analityka piłkarskiego, nazwy formacji taktycznych, przygotujesz własną odprawę przedmeczową. Będziesz umiał rozmawiać o założeniach taktycznych na mecz.

Poznasz słówka związane z zagraniami piłki, strzałami, taktyką, slangiem piłkarskim i wiele innych. Staniesz się mistrzem w tej dziedzinie. 

Podzielę się z Tobą moim sekretami motywacji i postaram się wpoić Ci nastawienie, które pomoże Ci osiągnąć sukces w angielskim i sporcie. 

Zobaczysz jak pracują fizjoterapeuci i dietetycy z topowymi zawodnikami. Nauczysz się rozmawiać o kontuzjach, diecie i zdrowym trybie życia.

Przełamiesz lody i zagadasz do nieznajomych. Nauczysz się prowadzić ciekawe rozmowy. Rozwiniesz siatkę swoich kontaktów.

Wyposażysz się w aplikacje i strony, które jeszcze bardziej ułatwią Ci naukę angielskiego oraz pomogą Ci rozwijać się na i poza boiskiem. 

Powyższe zagadnienia to tylko część tego co znajdziesz w naszym kursie. Sprawdź pełny spis treści i przykładowe strony podręcznika na dole strony.

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Dla wszystkich, którzy kochają futbol i chcą zagwarantować sobie bezpieczną i bogatą przyszłość dzięki znajomości angielskiego. Sprawdzi się on dla wśród amatorów, którzy szukają motywacji do nauki. Oraz wsród osób zawodowo pracujących/chcących pracować w międzynarodowym środowisku piłkarskim. 

Jako osoba początkująca poznasz i zrozumiesz najważniejsze zwroty i słownictwo piłkarskie. Dowiesz się też jak dogadywać się bez znajomości czasów gramatycznych. 

Jako osoba bardziej zaawansowana usystematyzujesz swoją wiedzę, będziesz też w stanie zagadać i porozmawiać z nieznajomymi, nawiązać nowe znajomości i skutecznie komunikować się na i poza boiskiem. Przyswoisz też profesjonalne słownictwo piłkarskie. 

Niezależnie od swojego poziomu angielskiego, poznasz moje najlepsze sztuczki i strategie związane z mówieniem po angielsku. Zmotywuję Cię do wyjścia ze strefy komfortu i sięgania po najwyższe cele na i poza boiskiem. 

 

Kurs ten najlepiej sprawdzi się dla uczniów od 6 klasy szkoły podstawowej w górę, młodzieży i dorosłych. 

Kurs jest bardzo prosty w obsłudze, do samodzielnej nauki.

Główną częścią kursu jest ponad 12 godzin nagranych przeze mnie lekcji video. Podzielone one są na ponad 150 ciekawych, krótkich, kilkuminutowych lekcji. Do każdej lekcji stworzyłem angażujące ćwiczenia w formie 130 stronnego podręcznika, który polecam Ci wydrukować. 

Aby jeszcze lepiej wszystko przyswoić i zapamiętać otrzymujesz dostęp do zestawów słownictwa w formie fiszek w aplikacji. Lekcje video, książka jak i słówka czekają na Ciebie w łatwej, wygodnej w obsłudze aplikacji. 

 Aby przerabiać kolejne lekcje potrzebować będziesz telefonu (Iphone lub Android), tabletu lub komputera. Książka dostępna jest w formacie pdf, najlepiej będzie pracować Ci się z ćwiczeniami gdy je wydrukujesz.

Przygotowałem dla Ciebie bezpieczny i łatwy w obsłudze system zakupu. Płatności dokonasz Blikiem, kartą bankomatową lub zwykłym przelewem z każdego banku(system Przelewy24). Automatycznie po zakupie na podany email otrzymasz dane i instrukcje do logowania się do kursu. W razie problemów zawsze możesz do mnie napisać i chętnie Ci pomogę.

Podręcznik z ćwiczeniami ma ponad 150 stron. Jest on przygotowany do wydruk. Zdecydowanie polecam aby go wydrukować i pisemnie rozwiązywać ćwiczenia do lekcji video.

Tak, do wszystkich słówek i zwrotów w aplikacji z fiszkami dołączona jest wymowa. Wystarczy, że w aplikacji klikniesz w dany zwrot lub zdanie, a lektor przeczyta Ci je abyś mógł sobie powtórzyć i zapamiętać. 

Nie. Treści w tej książce są częściowo po polsku i po angielsku. Do wszystkich treści po angielsku znajdziesz tłumaczenie. Zrobiłem to z myślą o osobach na każdym poziomie zaawansowania. 

Wszystko napisałem i stworzyłem w bardzo intuicyjny sposób. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Jeśli będziesz miał/a jakiekolwiek problemy zapraszam do kontaktu, postaram się pomóc.

Regularnie oglądaj kolejne lekcje video, następnie przećwicz wszystko z pomocą ćwiczeń w podręczniku. Po lekcjach i pomiędzy nimi utrwalaj nowe słówka z aplikacją do fiszek.

Po ściągnięciu podręcznika możesz go używać na zawsze. Lekcje video dostępne będą dla Ciebie przez dwa lata po zakupie. Na pewno w tym czasie ukończysz wszystkie lekcje, a zarazem zmotywujesz się by wiecznie nie odkładać nauki na później. 

SPIS LEKCJI:

Kurs składa się z 22 modułów i 170 lekcji

Nie przegap okazji

Dla osób, które kupią kurs w najbliższej edycji dajemy gwarancję ceny. Otrzymają ją wyłącznie osoby zapisane na listę oczekujących, oraz uczestnicy webinaru otwierającego sprzedaż. Cena kursu w przyszłości będzie rosła.

Angielski
w Piłce Nożnej

2letni dostęp do kursu online
997
897
  • +170 lekcji wideo
  • +podręcznik+ćwiczenia
  • +słówka w aplikacji
  • +wsparcie nauczyciela
  • +nauka z ulubionymi piłkarzami i trenerami
Popular

Angielski
w Piłce Nożnej
+3h konsultacji

3x60minut
1397
  • +wszystko co w pełnej wersji kursu
  • +3 godziny konsultacji/lekcji z autorem kursu