Plecy
kenny

Michał

IT specialist

” Super zajęcia, polecam! “

course-1

Grzegorz

pasjonat sportu

“I’m really happy that I made Bartosz acquaintance. He’s passionate about teaching. I like his creativity attitude to the every lesson that I not only improve my English skills but also broaden my horizons.That the reason why every class is interesting and makes fun. I wish I had had such a inspiring teacher at the school:) Thank you Bartosz for your efforts. ”

team-2

Luis

prawnik, Chile

“ Bartosz is an excellent and dedicated teacher. He prepare every class and I have improved in my English skills in this period. ”

team-8

Justyna

specjalista ds finansów

“ Polecam serdecznie, lekcje odbywają się zawsze terminowo i są bardzo ciekawe przez co nie zniechęcam się do nauki. Zawsze mam jakieś zadanie domowe, często nieszablonowe. Tematyka jest dopasowana do moich potrzeb. Warto spróbować i samemu się przekonać jakim jest świetnym nauczycielem ! 🙂 ”

bg_register_now

Gabriela

nauczycielka matematyki

“ Polecam. Szczególnie polecam tym, którzy chcą mówić jak najwięcej. Bartosz świetnie mobilizuje do mówienia. Lekcje przebiegają w fajnej atmosferze. Pracowicie jest ale jednocześnie tak aby uczeń nadążył. Ja będę kontynuowała naukę z tym nauczycielem bo sposób prowadzenia zajęć bardzo mi odpowiada.”

team-5

Krzysztof

CAD designer

“ Naprawdę cieszę się, że trafiłem na zajęcia z Bartoszem. Szczerze polecam każdemu lekcje z Bartkiem, ponieważ ma szeroką wiedzę na różne tematy i na pewno znajdzie wspólny język z każdym z was. Na zajęciach poznaję nowe słownictwo, które pozwala mi na swobodną komunikację w języku angielskim w moim codziennym życiu. Zajęcia odbywają się punktualnie i każda ich minuta jest całkowicie wykorzystana. Polecam!”

team-5

Mateusz

logistyk

“ Już po pierwszej lekcji wiedziałem, że trafiłem na odpowiednią osobę. Widać, że Bartek podchodzi do zajęć profesjonalnie i z pasją. Polecam z czystym sumieniem! 🙂 ”