Jak wyglądają zajęcia za mną?

aktualny grafik dostępności i cennik lekcji indywidualnych znajdziesz na w dziale ZAREZERWUJ , a jeśli masz jeszcze jakieś pytania to skontaktuj się ze mną za pomocą facebooka lub napisz na bartoszhorajecki@gmail.com

odezwij się do mnie i opowiedz o swoich potrzebach, jeżeli będę w stanie Ci pomóc stworzymy indywidualny kurs 

Sprawdź swoje łącze internetowe https://www.speedtest.net/. Aby w napadzie frustracji nie rzucać klawiaturą przyda Ci się min. download 2Mb/s, tak samo upload. Słuchawki i dedykowany mikrofon zapewniają wiele lepszą jakość dźwięku w porównaniu do laptopowych głośników i wbudowanego mikrofonu. Zeszyt, jeśli lubisz notować odręcznie. 

Oprócz komputera, możesz oczywiście użyć smartphona lub tabletu. Polecam jednak komputer, większy ekran daję większe możliwości, np. jednoczesne korzystanie z materiałów i połączenie wideo.

Moja kamera jest zawsze włączona. Nie chce Cię zmuszać, rozumiem, że w tym momencie samo mówienie po angielsku powoduje u Ciebie stres. Mam nadzieje, że jednak przełamiesz się i włączysz kamerę. Zyskasz i Ty i ja ponieważ:

  • widząc siebie nawzajem rozumiemy się lepiej, czytamy z ruchu ust, odczytujemy intencje i emocje
  • uczysz się nie tylko po to aby rozmawiać przez telefon, prawda?
  • widząc kogoś możesz powiedzieć coś miłego/przełamać barierę. np Wow, your tattoo looks amazing, where did you get it?/I like your bookshelf, what do you like reading?

Możesz/powinieneś/jak chcesz. W pierwszej kolejności powalcz i postaraj się wytłumaczyć brakujące słowo, użyć synonimu. Jeśli nie jesteś w stanie, rozmówca nie może Cię zrozumieć- użyj słownika. Każde takie nowe słowo będziemy notować w quizlecie. Chcemy przecież robić postęp i drugi raz nie googlować, racja?

Nie jestem tutaj po to żeby oskubać Cię z pieniędzy. Moim celem jest zarazić Cię pasją do nauki języka, dać Ci pewność wypowiedzi i zamienić Cię w samodzielnego odkrywcę angielskiego. Niektórzy studenci są ze mną przez 2-4 lata, inni potrzebują 5-10 spotkań. W tym przypadku wyposażam ich w niezbędne materiały i strategie aby mogli uczyć się samemu. Daj znać jakie są Twoje oczekiwania i potrzeby. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc. 

Czekać w nieskończoność na właściwy moment, na moment kiedy będziesz czuł się pewnie, kiedy będziesz gotowy swobodnie rozmawiać po angielsku z obcymi ludźmi. Ten moment nigdy nie nastąpi sam, musisz go stworzyć. Musisz zacząć rozmawiać. 

Pamiętasz moją historię ze strony głównej? Ja czekałem za długo… Nie chce abyś i Ty czekał/a. 

To jak gotowy/gotowa? Napisz do mnie i rozpocznij swoją przygodę z prawdziwym angielskim.