Plecy

Conversation Club

Najlepszy sposób żeby zacząć mówić po angielsku? Dołącz do Conversation Club

Wszyscy wiemy jak ciężko jest przełamać barierę językową. Znasz ten moment gdy po wielu latach nauki w szkole wiesz już prawie wszystko o angielskiej gramatyce ale nie potrafisz włączyć się do rozmowy po angielsku. Czas skupić się na tym co najważniejsze w języku- mówieniu.

Sprawdź jak działa nasz Conversation Club i jak do niego dołączyć.

 

  • Spotykamy się regularnie co tydzień w poniedziałek o 20:00. Pierwsze 5-10 minut to swobodna rozgrzewka językowa. Witam nowych uczestników, czekamy na spóźnialskich i bawimy się small talkiem.
  • Następnie dostajesz listę pytań do dyskusji i automatycznie łączysz się z jednym lub dwoma partnerami językowymi aby maksymalnie wykorzystać czas na mówienie. Po 15 minutach znów wszyscy wracamy do głównego pokoju, chwilę rozmawiamy na forum i kolejny raz dostajesz okazję porozmawiać 1na1 z nowych partnerem.
  • Na koniec znów spotykamy się wszyscy razem i możesz podzielić się z resztą osób ciekawymi rzeczami, których dowiedziałeś się w czasie konwersacji. Proste prawda?

Więcej szczegółowych informacji i FAQ znajdziesz tutaj. Jeśli dalej masz wątpliwości zapraszam do kontaktu. Jeśli przekonałem Cię i chcesz zacząć wreszcie używać prawdziwego angielskiego z ludźmi z całego świata to kliknij tutaj.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *